Jak wybierać rękawice bramkarskie?

Wybór rękawic bramkarskich to z pozory bardzo łatwa sprawa - wystarczy przymierzyć, kilka razy złapać piłkę i już. Jednak w dobie rozwoju technologii wybór jest tak duży, że czasem ciężko się w tym wszystkim połapać. Aby ułatwić Wam zadanie poprosiliśmy Maciej Sayed z BeWinner aby odpowiedział na kilka podstawowych pytań w zakresie doboru rękawic.

czytaj całość »
Frekwencja w Ekstraklasie - dlaczego jest dobra
Frekwencja w Ekstraklasie - dlaczego jest dobra

Jakiś czas temu zostałem sprowokowany do tego, abym swoimi słowami opisał, dlaczego średnia frekwencja na stadionach spada pomimo dużej popularności tej dyscypliny sportu i ludzie nie chcą chodzić na stadiony.

czytaj całość »
Liderzy opinii

Czasem oglądam programy gdzie występują tzw. Liderzy Opinii, czyli dziennikarze, którzy na siłę próbują zostać celebrytami i wyrazić opinię nt. milion nieistotnych faktów.

czytaj całość »
Koszulka piłkarska - w czym gramy?

Na rynku producentów sprzętu sportowego istnieje aktualnie co najmniej kilkadziesiąt firm oferujących swoje produkty o "najwyższej jakości". Postanowiliśmy przyjrzeć się z czego składają się koszulki piłkarskie, w których gramy spotkania i trenujemy na co dzień. Tym bardziej, że często producenci mylą nas podając swoje nazwy własne do zastosowanych materiałów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl